Hétvégén ismét nyereményjáték!

Kedves Vendégeink, Szurkolóink! A vasárnap 18:00 órakor megrendezésre kerülő Termálfürdő FC Tiszaújváros – FC Hatvan bajnoki mérkőzésre jegyet váltók a megvásárolt jegyek mellé tombolaszelvényt kapnak.

A mérkőzés szünetében kisorsolunk 4 db 2000 Ft-os vásárlási utalványt, melyet a Castello Cukrászdában lehet levásárolni 2017. december 31-ig.

Ugyancsak a mérkőzés szünetében 11-es rúgó versenyt rendezünk, melyre minden 14. évét betöltött személy nevezhet 18:30-ig a jegypénztárban.

A jelentkezők között kisorsolunk öt főt, aki kipróbálhatja célzóképességét a Termálfürdő FC Tiszaújváros kapusával szemben.

A győztes nyereménye 1 db 2000 Ft-os vásárlási utalvány a Castello Cukrászda felajánlásával.