Termálfürdő FC Tiszaújváros

Az FC Tiszaújváros a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Gratulálunk a bajnokcsapatnak!

A bajnokság 33. fordulójában idegenben szerepelt csapatunk a Kazincbarcika otthonában.

KBSC FC - Termálfürdő FC Tiszaújváros 4:1 (2:1)

Kazincbarcika:

Jegyzőkönyv megtekintése>>

Ma is igaz a mondás, hogy a "mi lett volna ha, nem játszik".
Így soha nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, ha az 5. percben berúgjuk a 11-est, vagy az első félidő közepén nem állítják ki Baloghot, vagy a második félidő nagy részében a fölényünket és helyzeteinket gólokra tudjuk váltani.

"Vegyész sportbarátaink" megérdemelten nyertek, mert rúgtak mindkét félidőben 2-2 gólt, mi pedig csak 1-et, de ma sem vallottunk játékban szégyent.
Gratulálunk Koleszár György sportbarátunknak.
Hajrá Újváros!

Koleszár György: Gólerős játékkal nyertünk.

Jók: az egész csapat

Gerliczki Máté: Gratulálok a Kazincbarcika bajnoki címéhez és a mai győzelméhez is.

Jók: Tóth, Fabu, Istenes