Utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégén az U14 és U15-ös csapatunk a Miskolci Népkert Volán, hétközben az U19 és U17 a Várda Labdarúgó Akadémia ellen lépett pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

Várda Labdarúgó Akadémia - FC Tiszaújváros 11:0 (7:0)

Jegyzőkönyv>>

Czerva Zoltán: Sajnos a mai mérkőzésen megtapasztaltuk a különbséget, ami egy minőségileg kiválogatott csapat, és a mai mérkőzésre éppen összeállt csapatunk között megmutatkozott. A képességbeli különbségeken túl, a differenciát még tovább növeli, hogy ez a kisvárdai játékoskeret (18-20 fő) rendszeresen heti öt foglalkozáson vesz részt, míg a mi csapatunk nagy része (tisztelet a kevés kivételnek) általában heti 1 foglalkozáson. A nagy vereség ellenére köszönet jár csapatunk kapusának, Péter Gergőnek a mérkőzésen nyújtott teljesítményéért.

U17

Várda Labdarúgó Akadémia - FC Tiszaújváros 14:0 (4:0)

Hágen Zsolt: Ellenfelünk a játék minden elemében jobb volt nálunk, olyan feltételrendszerrel és játékosállománnyal dolgozhatnak a kisvárdai kollégák, ami kiemelkedik a csoportunkból. Szerettük volna emészthetőbb szinten tartani a kapott gólokat, de nem sikerült, volt három komoly gólszerzési esélyünk, jót tett volna a lelkünknek, ha tudunk mi is gólt lőni. A játékosaim igyekeztek, időnként mutattak is szép dolgokat a labdarúgásból, de tartósan nem tudtunk versenyezni a hazaiakkal. Mostantól a bajnokság "új" szakasza kezdődik a számunkra, hozzánk hasonló erősségű csapatokkal fogunk játszani, így gyarapítani akarjuk a pontjaink számát.

U15

FC Tiszaújváros - Miskolc Népkert Volán 0:4 (0:2)

Bán András: A negyedik helyezettől négy hellyel lentebb a négy nullás vereség elfogadható. És ha még az adódó lehetőséggel élni is tudunk, még szebb is lehetett volna.

Jók: Pisák István, Káposzta Bence, Porkoláb Dániel. Lakatos László.

U14

FC Tiszaújváros - Miskolc Népkert Volán 2:4 (0:4)

Gól: Oláh A., Tarnóczi B.

Császár Zoltán: Aki csak az eredményt látja az azt gondolhatja, hogy sima mérkőzés volt. Ez azonban abszolult nem így volt. Az első félidőben kicsit félve játszottunk, ennek köszönhető a négy kapott gól. A szünetben azt kértem, a játékosoktól, hogy fejben ne adják fel. A csapat tartását és erejét mutatja, hogy sikerült két gólt lőnünk, és számos veszélyes helyzetet kidolgozni. Ilyen mérkőzések után Nagyon örülök, hogy egy ilyen csapatnak lehetek az edzője, mert látszik, hogy a gyerekek komolyan veszik a feladatukat, edzéseken dolgoznak, aminek meg is van az eredménye.

Jók: az egész csapat