Felemás eredmények a hétvégi fordulóban

Az elmúlt hétvégén a Tiszafüredi VSE és a Karcagi SE együttesei ellen léptek pályára utánpótlás csapataink. A négy mérkőzésen 2 győzelem és 2 vereség született.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

FC Tiszaújváros - Tiszafüredi VSE 6:1 (3:1)

Gól: Polonkai D. 2, Hankó E. 2, Nagy L., Demkó L.

Jegyzőkönyv>>

Czerva Zoltán: Hosszú idő után végre újra győzni tudtunk egy lelkesen küzdő ellenfél ellen. Remélem ez a győzelem a játékosok önbizalmát növeli majd az elkövetkező hetekben... A mai mérkőzés negatívuma a gyenge helyzetkihasználásunk volt, ahhoz, hogy hétvégén újra győzni tudjunk, ebben mindenképpen javulnunk kell majd!

U17

FC Tiszaújváros - Tiszafüredi VSE 17:0 (13:0), a mérkőzés az 53. percben félbeszakadt.

Hágen Zsolt: Az 53. percben félbeszakadt a mérkőzésünk, mert az ellenfelünk játékosainak száma 6 főre olvadt a pályán, így a találkozó sportértékéről nem lehet beszélni. Szomorú, hogy ebben az osztályban is előfordulhat, nem tudnak sorozatosan kiállni a mérkőzésekre megfelelő létszámban, átérzem a tiszafüredi kollégám és megmaradt játékosainak a helyzetét. Megköszöntük nekik, hogy létszámhiányosan is vállalták az utazást és a játékot, erkölcsileg pedig példát mutattak, vannak még, akik nagyon szeretik ezt a csodálatos játékot. A hozzáállásuk néhány játékosunk előtt is példa lehet!

U15

Karcagi SE - FC Tiszaújváros 6:1 (4:0)

Gól: Rontó P.

Bán András: Megint vereség, megint a kihagyott helyzetek. Sajnos amíg mi megszenvedünk a helyzetbe jutásért, az ellenfeleinknek tálcán kínáljuk a lehetőséget. Mostanában a második félidei játékunk jobb. Lehet csak azt kellene lejátszanunk. Köszönet a megjelent játékosoknak és az U14-es segítségnek.
Jók: Az egész csapat

U14

Karcagi SE - FC Tiszaújváros 4:1 (1:1)

Gól: Jancsó B.

Császár Zoltán: Az eredmény miatt csalódott vagyok, azonban a mutatott jó játék mosolyt csal az arcomra. A kialakított ziccereket be kell rúgni és akkor nem csak a jó játéknak, hanem a pontjaink gyarapodásának is tudunk majd örülni.
Jók: az egész csapat