Főoldal

Sikeres szezonzáró. A 15. helyen végeztünk

Győzelemmel fejezte be csapatunk a 2015/2016-os bajnoki szezont, miután vasárnap legyőzte a DVTK tartalékot.

TFCT - DVTK II  3-1

Tiszaújváros: 250 néző

jegyzőkönyv

Antal István:- Köszönöm a szurkolóknak a türelmet és a mai szurkolást. Megérdemelten nyertünk.

Sütő Szilárd: - Gratulálok a csapatnak a tavaszi teljesítményéhez, a kezdetekhez képest rengeteget fejlődtünk de még nagyon sok munka áll előttünk. A mai mérkőzéssel sajnos nem tudtuk méltóképpen lezárni ezt a félévet.

A gólok története:

1. perc: A baloldalról Hussein végzett el szabadrúgást. A beívelt labda a hosszú oldalon érkező Angyal sarkáról került a kapuba. (1-0)
    20. perc: Egy bal oldali bedobást Kovács Sz. megcsúsztatott,  Angyal átvette a 16-oson belül a labdát, lefordult a védőjéről majd a kapuba lőtt. (2-0)
    85. perc: Szögletet követően Germán csúsztatta meg a labdát, Boros pedig a kapuba fejelt. (2-1)
    89.perc: Szabadrúgás kombináció követően Hajdu egy kapu előtti kavarodás után lőtt a hálóba. (3-1)