Főoldal

Két bronzérem és különdíjak Hajdúnánásról

Az elmúlt hétvégén X. alkalommal került megrendezésre Hajdúnánáson a Pharma - Sano gyermek labdarúgó torna amelyen több korosztályban is pályára léptek UP csapataink.

2004-es korosztály:

A tornán 12 csapat vett részt. A következő csapatok szerepeltek, ami egyben a végeredmény is.

FCT - LOKI FOCISULI                  0:1

FCT - TÖRÖKSZENTMIKLÓS     2:0  G: ILLÉS R, PAPP M.

1-8 Helyosztó:

FCT - SAJÓVÖLGYE FOCISULI  1:0  G: ILLÉS D.

1-4 Helyosztó:

FCT - LOKI FOCISULI                 0:4

III. HELYÉRT

FCT – DSI                                   1:1 büntetők után (4:3 ) G. Ferencsik B.

Kurucz Gábor (edző): - A megbeszélteket betartva, nagyon jó csapatmunkával sikerült megszerezni a harmadik helyet. Sikerünket növeli, hogy ezt egy igen erős mezőnyben értük el. Köszi Fiúk!

A torna legjobb kapusa: György Kristóf  FC Tiszaújváros.

Részt vettek: György Kristóf, Drótos Soma, Ferencsik Bálint, Ferencsik Soma, Victor Áron, Papp Máté,  Kundrák Adrián, Hornyák Kristóf, Illés Róbert, Tarnóczi Balázs, Illés Dávid, Hártó Péter, Szmicsek Levente.

-------------------------------------------

2007-es torna 16 csapatos torna (8.helyezés)

Négyes csoportokba voltak osztva a csapatok. A csoportot magabiztosan nyertük meg.
A nyolc között a Hajdúszoboszló következett, ahol 0-0 ás eredmény után büntetőkkel 1-0-ás vereséget szenvedtünk. Sajnos ez a meccs döntően befolyásolta a további szereplésünket, ugyanis két vereség következett , s a nyolcadik helyet sikerült megszerezni.

FCT-Bozsik Akadémia 2-1  G:Kapitány,Pusztahelyi
FCT-DVTK  4-0  G:Derzsényi 3,Elek
FCT-Csepel 3-3  G:Kapitány2,Derzsényi
FCT HTE 0-0 Büntetőkkel:0-1
FCT-Csepel 1-2 G:Derzsényi
FCT-UTE 0-5

Rémiás Róbert: -  Az első négy meccsen összeszedetten, remekül játszottunk. Sajnos a büntetőpárbajt nem sikerült megnyerni, ami annyira megviselte a csapatot, hogy már nem tudtunk koncentrálni az utolsó két meccsre. Összességében elégedett vagyok, remek csapatokkal találkoztunk.

A csapat tagjai: Vitos Zsombor, Orosz Dániel, Kovács Milán, Kapitány Gergő, Elek Mátyás, Pusztahelyi Levente, Derzsényi Ákos, Pásztor Zalán

---------------------------------------------
2008-as torna

15 csapat,a csoportból továbbmentünk, a negyeddöntőt egy kemény, izgalmas meccsen nyertük a KBSC ellen. Az elődöntőben vereség a DVTK -tól, majd magabiztos játékkal győzelem a bronzmeccsen.

A torna gólkirálya: Gulácsi Márk (7 gól), Különdíj: Rémiás Máté

Rémiás Róbert: - Van egy kis hiányérzetem, mert a DVTK elleni elődöntőt elrontottuk. Összességében dicséretes a harmadik helyezés ebben az erős mezőnyben. Gratulálok a srácoknak.

A csapat tagjai: Bodnár Balázs, Rémiás Máté, Suhajda Péter, Emődi Kende, Gulácsi Márk, Csuhai Noel, Kassai Bálint

-----------------------------

U-11  (2006)

A tornán 16 csapat vett részt, amit az erős eső miatt a helyosztóknál félbeszakított a szervezőbizottság. A csoportban a 3. helyen végeztünk így a 9-12 helyért játszottunk volna.

Eredményenink:

FCT-GLORIETT BP.  0-2

FCT-DSI.                    4-1. G: BODNÁR T 2, BODNÁR V, MOLNÁR D

FCT-DVTK.                1-2.   G: STRIEGEL A.

Helyosztó:

FCT- DLA.                  2-4. G: MEZŐ DÁNIEL,BODNAR T

Antal József (edző): - Rosszul kezdtük a tornát....szokás szerint vereséggel. Utána már hiába játszottunk sokkal jobban és eredményesebben. Meg kell tanulnunk az első meccsen is koncentráltan játszani.