13 gólig jutott az U17

Az elmúlt hétvégén utánpótlás csapataink az Ózdi KSC és a FILO SE együtteseivel mérkőztek meg.

U19-es csapatunk Ózdon vezetett 6:0-ra, amikor a 32. percben félbeszakadt a mérkőzés, mivel 5 ózdi játékos is "sérülés" miatt lejött a pályáról.

U17-eseink 13 gólt szereztek, Béres Levente ötször talált be az ellenfél kapujába.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

Ózdi KSC - FC Tiszaújváros 0:6 (a 32. percben félbeszakadt)
Gól: Horváth D.2, Nagy D., Makónyi K., Merucza K., Szalina Á.
Jegyzőkönyv>>

Hágen Zsolt: A mérkőzés sportszakmai szempontból nem értékelhető, a lejátszott 32. percben szinte felbillent a pálya, akár megduplázhattuk volna a lőtt góljaink számát is, de több esetben pontatlanul céloztunk. Rendkívül sajnálatos, hogy egy ilyen nagy múltra visszatekintő együttes, mint az Ózdi Kohász, ilyen méltatlan helyzetbe kerül(t).
A félévet értékelve átlagos teljesítményt nyújtottunk, 12 mérkőzésen 5 győzelem, 2 döntetlen és 5 vereség mellett 23 gólt lőttünk, és 21-et kaptunk. Hazai pályán megőriztük a veretlenségünket, 4 győzelem és 1 döntetlen értünk el, ami igen tetszetős mutató, idegenben viszont ellentétes a mérlegünk, csupán 1 győzelem és 1 döntetlenre futotta az erőnkből, ezen szeretnénk javítani tavasszal. Két bravúros sikert is felmutathatunk, legyőztük a Mezőkövesd csapatát, valamint döntetlent játszottunk az addig százszázalékos Hatvannal, ám voltak váratlan bakik is, kikaptunk Tállyán, valamint nyerő pozícióból játszottunk döntetlent Kazincbarcikán. Tartósan meghatározó teljesítményt nyújtottak a csapatból: Galambvári Gergő, Kovács Kristóf, Ónodi Bence, Makónyi Kristóf, Szalina Ádám.
Reményeim szerint 3-4 főnél nagyobb játékosmozgás nem lesz a télen, szeretnénk megerősíteni a támadó alakzatot, amely alapját képez(het)i a tavaszi gólerősebb játékunknak.
Minden játékosnak, segítőnek, szurkolónak tartalmas feltöltődést kívánok a téli pihenőre!

U17

Ózdi KSC - FC Tiszaújváros 1:13 (1:6)
Gól: Béres L. 5, Káposzta B. 3, Kerekes T., Illés D., Puskás G., Fízer D., +1 öngól

Puskás Tibor: NB-s bajnoksághoz méltatlan körülmények, gyenge ellenfél, gyenge játékvezetés (10 perccel hamarabb lefújta a mérkőzést), rossz pálya! Az eredmény önmagáért beszél, a hazaiakra nézve hízelgő! Gratulálok a csapatomnak!
Jók: Béres l., Puskás G., Illés D., Káposzta B., Tarnóczi B.

U15

FILO SE - FC Tiszaújváros 2:0 (1:0)

Czerva Zoltán: Ma egy dobogós csapattal játszottunk egy közel kiegyenlített mérkőzést. Mezőnyben ellenfelünk jobban játszott, többet birtokolta a labdát, de a védekező játékunk ma elfogadható volt, középpályán is sokat ütköztünk, több labdát szereztünk, de a kapu előtt sajnos nem voltunk igazán gólveszélyesek, valamint az átlövéseket is nagyon hiányoltam.
Ellenfelünk a kapu előtt néhány helyzetet kidolgozott, és a mi egyéni hibáinkat kihasználva két gólt szerzett,  ezért megérdemelten nyert.
A csapat hozzáállása ma elfogadható volt, legalább végigküzdöttük a mérkőzést.
Jók: Veres, Urbán, Farkas, Zemlényi.

U14

FILO SE - FC Tiszaújváros 1:0 (1:0)

Császár Zoltán: Két egyforma képességű csapat mérkőzéséből a hazaiak egy góllal jobban jöttek ki. Kesergésre semmi ok, jövő héten még nekigyűrkőzünk, és győztes meccsel búcsúzunk az ősztől!
Jók: Bodnár V., Orosz D., Vitos Zs.,Victor M.