Hiányzik a tűz a csapatból, de az egy pont is pont

A bajnokság 22. fordulójában idegenben szerzett egy pontot csapatunk a Hajdúböszörmény otthonában.

Hajdúböszörményi TE - TFCT 1:1 (1:1)

Hajdúböszörmény:

Szép számmal kísérték el a csapatot a hazai szurkolók. Napsütéses időben, de viharos szélben hihetetlenül "hullámos" talajú pályán az első fél órában mezőnyjátek mellett egy kapura lövés történt a hazai oldalon.

Ezt követően első lehetőségét rögtön kihasználta csapatunk, Lukács indítását Kristófi a kapus felett helyezte a hálóba (0:1).

Az első félidő végén egy szögletet követően Gál kezére pattant a labda, a büntetőt pedig gólra váltotta a hazai csapat (1:1).

A második félidőben széllel támogatva és már két csatárral játszva többet támadott csapatunk, de több gól sajnos nem született.

Habár megőrizte tavaszi veretlenségét az együttes, de ennél több futásra és harcosságra lesz szükség az elkövetkező fordulóban.

Elek Norbert: Úgy gondolom, hogy reális a döntetlen, mert a nagy szélben nem alakulhatott ki folyamatos játék. Gratulálok a csapatomnak a pontszerzéshez és további sok sikert kívánok a Tiszaújvárosnak.

Jók: Lovas, Lukács

Gerliczki Máté: Ilyen talajviszonyok mellett és ekkora szélben sajnos csak teniszmérkőzést lehetett játszani, ezért igazságos a döntetlen.

Jók: Dajka, Hussein