Főoldal

A második félidőben már egyértelmű volt a Szpari fölénye

Négygólos vereséget szenvedett csapatunk hazai pályán a bajnokság 5. fordulójában.

TFCT - Nyíregyháza Spartacus FC 0-4 (0-1)

Képek a mérkőzésről>>

Tiszaújváros: 700 néző

Jegyzőkönyv megtekintése

45+2. percben Zofcák rúgta kapura a labdát,Bussy kézzel kapott bele, 11-es ! A büntetőt Zoran Kostic értékesítette, 0-1 !
47. A csereként beálló Farkas Márk tette pontosan középre a labdát, Zoran Kostic pedig a hálóba passzolt, 0-2.
57. perc Kostic - Szokol összjáték után utóbbi ívelt középre, Pölöskey Péter pedig a kapuba fejelt, 0-3 !

A 67. percben Kerekes lövését Ovszijenkó, magabiztosan védte. A szépítésért hajtott együttesünk, de Angyal pontatlanul célzott egy támadás végén, és fölé lőtt. Aztán megint Kerekes próbálkozott, Ovszijenko magához ölelte a labdát.

90+1 perc Pölöskey lövését bravúrral védte Tóth, a kipattanót Ramos adta be, Zoran Kostic pedig harmadik gólját szerezte, 0-4.

Bocsi Zoltán: - Az első félidőben jól tartottuk magunkat, aztán a második félidőben érvényesült a Nyíregyháza akarata, mely gólokban is megmutatkozott.

Mátyus János. - Nagyon jó körülmények között, egy harcos és szervezett Tiszaújvárossal kerültünk szembe, de a második félidőben már kijött a két csapat közti különbség.