Főoldal

Ott vagyunk a 32 között

A Magyar Kupa 2. fordulójában nagy csatában jutott csapatunk a legjobb 32 közé. TFCT - Komló 2-1

Képek a mérkőzésről>>

Tiszaújváros 300 néző

jegyzőkönyv megtekintése

Bocsi Zoltán: - Továbbjutásunk teljesen megérdemelt, gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

Varga Balázs: - A játék majdnem minden elemében a hazaiak fölé nőttünk, de sajnos kimaradtak a helyzeteink. Gratulálok a Tiszaújvárosnak a továbbjutáshoz.

Ahogy várni lehetett, küzdelmes mérkőzést játszott csapatunk a Magyar Kupa szerdai találkozóján a Komlói Bányász ellen. A vendégek nem bíztak semmit sem a véletlenre, hiszen már kedden megérkeztek Tiszaújvárosba, hogy pihenten léphessenek pályára a továbbjutás reményében.

A 16. percben Angyal büntetőből szerzett vezetést csapatunknak, amelyet 2 perccel később Horváth egalizált. Az 57. percben ismét vezetést szerzetünk a csereként beállt Bussy szépségdíjas találata révén. Ezután fokozatosan átvettük az irányítást és végül kiharcoltuk a legjobb 32 közé jutást a Kupában.

Rossz hír viszont, hogy Polényi és Katona is megsérült, közülük Polényi sérülése tűnik súlyosabbnak.

A következő kör sorsolására szeptember 25 -én 10 órától kerül sor az MLSZ székházában.