Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt héten utánpótlás csapataink az Encs VSC, a Békéscsaba, a Felsőzsolca és a Heves együttesei ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

Encs VSC - FC Tiszaújváros 0:2 (0:2)

Gól: Illés D., Nótár Z.

Puskás Tibor: A mai mérkőzésen a legfontosabb a 3 pont begyűjtése volt, amit ha nem is közönségszórakoztató játékkal, de magabiztosan hoztunk. Győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben és ha a centerünk nem ilyen gyenge napot fog ki, akkor az eredmény sokkal nagyobb arányú is lehetett volna. Gratulálok Nótár Zolika első U19-es meccsén elért góljához!

Jók: Szmicsek L., Drahos D., Puskás G., Illés D.

U16

FC Tiszaújváros - Békéscsaba UFC 2:0 (1:0)

Gól: Kovács M., Orosz D.

Hágen Zsolt: A mérkőzés elején és a végén mi domináltunk, ezen periódusokban sikerült gólokat is lőni, így megérdemelt a győzelmünk. Volt a találkozónak egy fordulópontja, amikor negyedórával a vége előtt Bodnár Balázs bravúrral büntetőt hárított, ebből mi jöttünk ki jobban, ezt leszámítva a vendégek nem jelentettek komolyabb veszélyt a kapunkra.

Az őszt értékelve kiemelendő, hogy a tabellán a 3. helyezést szereztük meg, minden mérkőzésen tudtunk az aktuális ellenfelünk ellen bizonyos időszakokban fölényben játszani, igaz ugyanígy tudtunk beleszürkülni is a mérkőzésekbe. A mutatott játékkal zömében elégedett vagyok, a megszerzett pontok számával nem, 5-6 pontot elszórtunk a már említett játékbeli visszaesések, és egyéni figyelmetlenségek miatt, remélem tavaszra ezeket ki tudjuk javítani.

Minden játékosnak, egyesületi alkalmazottnak, szurkolónak tartalmas pihenőt kívánok a télre, és boldog, sikeres új esztendőt 2022-re!

U14

FC Tiszaújváros - BTE Felsőzsolca 1:4 (1:1)

Gól: Tóth R.

Czerva Zoltán:

U13

Hevesi LSC - FC Tiszaújváros 1:6 (1:0)

Gól: Gyüge M. 3, Czókó N. 2, Hajdu Ö.

Császár Zoltán: Az első negyed kiegyenlített játékot hozott. A második negyedtől kezdődően folyamatosan nőttünk az ellenfelünk fölé, mind játékban mind fizikálisan. Az egész mérkőzésen nagyon szép és kultúrált focit mutatott a csapat. Amit megbeszéltünk az nagyon jól működött! Bízom benne, hogy ez a jó forma kitart a hátralévő kettő bajnokira is!