6 gól, 66 pont az utolsó hazai mérkőzést követően

Jó pályán és jó időben győzelem a 36. bajnoki fordulóban.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Békéscsaba II. 6-0 (3-0)
Gól: Bartusz, Gelsi, Géringer 2, Nagy P., Pap Zs.

Herceg, Gelsi, Mahalek, Nagy P., Bocsi, Vitelki B., Tóth S., Géringer, Lőrincz, Bartusz, Gottfried
Vezetőedző: Vitelki Zoltán
Cserék: Galambvári, Vasilijevic, Gönczi, Bussy, Nagy D., Pap, Lehóczki, Horváth T.
Sérült: Benke, Molnár M., Erős

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.
A vendégcsapat jelenleg a 9. a tabellán, ősszel egy nehéz meccsen 2-1-es győzelem volt ellenük.
Az előző bajnoki fordulóban Egert verték 2-1 arányban, míg mi a KBSC-től kaptunk ki 5-1 arányban.
A keretből ma Benke, Molnár, Erős sérült, eltiltott, beteg és hiányzó nincs, így hárman nem álltak a szakvezetés rendelkezésére.

Az első félidőben nagyon egyoldalú volt a mérkőzés, nagyon tiszteltek bennünket és gyakorlatilag a félpályát át sem lépte ellenfelünk. Nagyon sok gólszerzési lehetőséggel is párosult a jó játék, amiből már az első félidőben három gólt is szereztünk.

A második játékrészben sem változott sokat a játék képe, további 3 szép gól mellett még egy tucat helyzet is kimaradt.

Összességében az ellenfél meglepetésre nagyon akaratgyenge játékot mutatott, így ekkora különbséggel is megérdemelt győzelmet aratott a csapatunk.

Jövő vasárnap Tiszafüredre látogatunk és a végén a DVSC II. ellen ugyancsak idegenben zárjuk a tavaszt.

Vitelki Zoltán: Szép és magabiztos győzelem volt. Így a bajnokság vége felé már a motiváció fenntartása a legfontosabb és ebben ma is nagyok voltak a srácok. A sérülések azért eléggé átírtak jó pár dolgot, mert ebben a nagy melegben azért fáradtság miatt tudtam volna még cserélni, de nem volt így sem gond. Gratulálok mindenkinek!
Jók: az egész csapat

Mészáros Márk: Vannak ilyen napok, amikor se egyénileg, se csapat szinten nem megy a játék. Ami edzőként fájó, hogy az akarati tényező se volt meg, ezt is bele kell tenni a mérkőzésbe. Ennek hozadéka a vereség.

Jók: senki