Jó pályán és jó időben döntetlen a 6. bajnoki fordulóban.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Füzesgyarmati SK 1-1 (1-0)

Tóth Cs., Gelsi L., Valkay R., Nagy P, Kundrák A., Vitelki B., Gönczi S., Tóth S., Bocsi P., Nagy D., Páll Zs.

Cserék: Galambvári G., Sebestyén D., Lehóczki B., Illés D., Kiss B., Erős T., Jacsó D.
Sérült: Mahalek M., Molnár M., Tóth B., Géringer L., Lőrincz P, Bussy D.
Beteg: -
Távol: Molnár D., Horváth T.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.

A vendégcsapat az előző fordulóban a Pénzügyőrt verte 2-0 arányban, míg mi Békéscsabán győztünk 5-1-re.

Nagyon sok a sérült és lábadozó, de a sportban van ilyen szituáció, így kell megbírkózzunk a kihívásokkal.

Az első félidőben forma-forma csapatok találkoztak, hasonló óvatosság, pontatlanság jellemezte a játékosokat, talán mi kapura picit veszélyesebbek voltunk, amit egy büntetőgóllal meg is koronáztunk.

A második játékrész első felében eldönthettük volna a 3 pont sorsát, sajnos nem tettük, az utolsó 20 percben viszont nem sokat volt nálunk a labda, s gólt is kaptunk a 85. percben.

Összességében igazságos volt a döntetlen sajnos.

Vasárnap már a 9. tétmérkőzés következik a sorban a DVSC II. ellen idegenben.

Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Vitelki Zoltán: Egy kicsit elfogytunk, de azok, akik ma játszottak, mindent megtettek a győzelemért. El is fáradtunk rendesen, de a végén meg is nyerhettük volna a meccset.
Jók: Valkay, Gelsi, Nagy P.

Boros Tibor: Mindkét csapat győzelemre játszott, mindkét csapatnak megvoltak a helyzetei, hogy megnyerjék a mérkőzést. Úgy gondolom reális a döntetlen.

Jók: Raducu, Kiss Sz., Achim Á., Cigan