Jó talajú pályán és jó időben vereség a 17. bajnoki fordulóban.

BVSC-Zugló - Termálfürdő FC Tiszaújváros 4-1 (3-0)

Galambvári G., Lehóczki B., Gelsi L., Valkay R., Tóth B., Géringer L., Bussy D., Vitelki B., Lőrincz P., Kundrák A., Nagy D.

Cserék: György K., Jacsó D., Gönczi S., Erős T., Illés D., Páll Zs.
Sérült: Mahalek M., Molnár M., Tóth Cs., Bocsi P.
Eltiltott: Nagy P.
Beteg: Tóth S.
Távol: Molnár D., Horváth T., Fajkó Á.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.
A BVSC-Zugló már a 16. fordulóban kivívta az őszi bajnok címet, vereség nélkül 40 ponttal vezetik a bajnokságot, amihez gratulálunk.

Az előző fordulóban a Pénzügyőrt verték 1-0 arányban, míg mi a DEAC ellen is kapituláltunk, ráadásul sérülés miatt újabb stabil pontokat vesztettük.
A keretből Mahalek M., Molnár M., Tóth Cs., Bocsi P. sérült, eltiltott Nagy P. (5 mérkőzés kapott a körösladányi kiállítását követően), beteg Tóth S., hiányzó Horváth T.

Az első félidő keretbe lett foglalva, az első és utolsó támadásból is sikerült gólt kapnunk, s mivel közben is összehoztunk egyet, így el is dőlt a mérkőzés már az első félidőben.

A második játékrészben gyorsan szépített a csapat, majd voltak további támadásaink, de hátul továbbra is bizonytalankodtunk. Gólt is kaptunk, majd a nagy helyzeteket is kihagytuk, s az eredmény már nem változott.

Összességében labdatartásban és előre játékban volt előrelépés ezen a meccsen, de hátul kevés volt az ellenállás, több ki nem kényszerített hibát és öngólt is vétettünk, az eredmény reális.

Jövő szombaton a 18. fordulóban a Hajdúszoboszló következik, majd az Eger lesznek az ellenfelek.
Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Urbán Flórián: Az első félidőben játékban teljesen ellenfelünk fölé nőttünk, rúgtunk is 3 gólt. A második félidő elején a pontrúgásból kapott gól érthetetlen módon megzavarta a csapatot, ellenfelünk feljavult, de tudtunk rúgni még egy gólt és végleg lezártuk a mérkőzést.
Jók: Szilágyi, Benkő-Bíró, Kelemen

Vitelki Zoltán: Az első félidőben nyújtott teljesítmény elfogadhatatlan. Szakmailag és emberileg is. Ezt jelezte is a 3 csere a szünetben. Ha egy olyan csapat ellen, aki vezeti a bajnokságot eleve feltartott kezekkel megyünk ki, akkor az egész nem ér semmit. Az első félidőben ilyenek voltunk.

A második félidő már jobb volt, pontrúgásbol gólt is szereztünk, stabilabbak és koncentráltabbak voltunk, de sajnos a minőség hiányzott a csapatból. Voltak gólszerzési lehetőségeink, de jelenleg nem vagyunk olyan mentális állapotban, hogy ezeket be is rúgjuk, pedig meccsben maradhattunk volna. Ezen kell változtatnunk amíg lehet!
Jók: Tóth B.