Esős időben vereség a BVSC-Zugló gárdája ellen a 36. fordulóban.

Tiszaújváros: 120 néző

Termálfürdő FC Tiszaújváros – BVSC-Zugló 0-3 (0-1)

Herceg P., Molnár M., Lehóczki B., Nagy P., Valkay R., Nagy G., Géringer L., Gottfried D., Tóth B., Páll Zs., Nagy D.
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Cserék: György K., Tóth Cs., Bussy D., Vitelki B., Fajkó Á., Illés D., Erős T., Boros G., Sérült: Mahalek M., Lőrincz P., Kundrák A., Varjas L., Eltiltott: Tóth S., Gelsi L., Beteg: -, Távol: Horváth T., Molnár D.

Köszönjük szurkolóinknak, akik ma is buzdították csapatunkat.

A BVSC-Zugló a mérkőzés előtt az 1. volt a tabellán, 29 győzelem, 6 döntetlen és 0 vereség eredménylistával. Az előző fordulóban a zuglóiak a Pénzügyőr ellen tudtak nyerni, mi pedig a DEAC otthonában szenvedtünk vereséget.

Bajnoknak alapból nem jár Anyák-napi ajándék, a meccset mégis egy ilyennel kezdtük sajnos. Ezt követően az első félidőben iskolafocit játszott a BVSC, a mi játékosaink pedig vagy asszisztáltak, vagy egyszerűen rossz döntéseket hoztak, hibákat vétettek. Játékunk nem volt, kapura veszélytelenek voltunk.

A második félidőt is ajándék góllal kezdtük, melyre jött a harmadik is, így sima lett a vége. Nekünk egy helyzet, két lehetőség és a küzdelem maradt.

Összességében a tiszteletet minimum kettővel többször adtuk meg a bajnoknak, mint kellett volna, mindazonáltal sokkal jobb csapat, sok sikert kívánunk nekik az osztályozóhoz.

A következő fordulóban szombaton 17:00 órakor a Hajdúszoboszló fogad minket Nyíradonyban.

Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Vitelki Zoltán: Természetesen egy csapat nem véletlenül nyer meg veretlenül egy bajnokságot, de sajnos ezt a mai meccset a BVSC-nek mi tettük könnyeddé ajándék gólokkal. Ezt még gyengébb csapatok ellen sem bírjuk el.
Jók: Herceg, Valkay, Nagy G.

Urbán Flórián: A korán szerzett gólunk megadta számunkra a mérkőzés alaphangját. Utána is voltak még helyzeteink, a végére magabiztos sikert arattunk.