Hétvégi utánpótlás eredmények

Az utolsó fordulókban utánpótlás csapataink a Tarpa, a Nagyecsed, és a Gyöngyös csapatai ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19
Tarpa SC - FC Tiszaújváros 4-1 (3-0)
Gól: Papp M.

Vámosi Csaba: Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk, hiszen ellenfelünk minden meccsét megnyerte. Bátor és gyors játékot vártam a fiúktól, de ebből az első félidőben nem sok valósult meg. Elkerülhető gólokat kaptunk és magasan fölénk nőtt a hazai csapat. Félidőben megbeszéltük, hogy mit és hogyan kellene játszani. Jó hatással volt a játékosaimra a félidei megbeszélés, mert teljesen más arcunkat mutattuk. Bátran mertünk játszani, bevállaltuk a párharcokat és határozottabban játszottunk. Le is hoztuk a második félidőt döntetlenre! Az egész szezont nézve nagyon hullámzó volt a teljesítményünk. Partiban voltunk a legjobb csapatokkal, de voltak fájó vereségek, tőlünk gyengébb csapatoktól. Fejlődtek a fiúk sokat, mert jó volt az edzéslátogatottság. Köszönöm a Sport Parknak, az egyesületnek, a kollégáknak, a szülőknek és mindenkinek, aki segített minket az egész szezonban! Nélkülük ez a jó eredmény nem jött volna létre! A négy kiöregedett játékosunknak (Papp Máté, Illés Róbert, Victor Áron, Tarnóczi Balázs) további sok sikert kívánunk a további pályafutásukhoz! Ebből is látszik a csapat “magja” megmarad és jó “anyagot” kapunk az U16-os csapatunktól is, úgyhogy remélem tudunk előre lépni és fejlődni! Én biztos azon leszek, hogy mindenkiből kihozzam a maximumot! Mindenkinek jó pihenést!

U16
FC Tiszaújváros - Tarpa SC 1-9 (0-3)
Gól: Debreceni Sz.

Susánszki László: Nehéz bármit mondani egy ilyen eredmény után, mely az utóbbi mérkőzések harcosságát követően számomra is megmagyarázhatatlan. Teljes csőd, védelmünk mindent elkövetett, de 11-en kellene így harcolni. Félidőben is próbáltuk rendezni a sorokat, változtattunk is, melyek után úgy tűnt megérkeztünk a mérkőzésbe. Sajnos nem így lett, és kivégeztek minket teljesen. Csalódás így lezárni egy évadot, mert ahogy a mondás tartja: Rosszul lehet játszani, DE LÉLEKTELENÜL SOHA!!! Köszönjük szépen elsősorban Tóth Lajos bácsi segítségét, tevékeny munkásságát, s reméljük hogy ha már csak szurkolóként is, de látjuk még a jövőben a mérkőzéseinken! Jó egészséget kívánunk Lajos bának és családjának ezúton is! Ugyanakkor köszönjük a Sportcentrum és a Klub vezetőségének, illetve valamennyi munkatársának közreműködését az évad folyamán. Köszönetünket fejezzük ki a szülők és szurkolóink felé is, mindenkinek kellemes pihenést, gyors feltöltődést kívánunk, mert hamarosan erősebben és egységesebben igyekszünk visszatérni, mint a Terminátor! HAJRÁ FCT U-16, HAJRÁ VÁROS!!!
Jó(k): Bodnár B., Tóth A., Pásztor Z., Pusztahelyi L., Lakatos S., Debreceni Sz., Novák M., Székely-Lukács M.

U15
FC Tiszaújváros - Nagyacsed 3-2
Gól: Kassai B. 2, Garáz B.

Császár Zoltán: Minden jó ha jó a vége! Nagyon nehéz szezonon van túl a csapat! Szerencsémre igazi sportemberekkel dolgozhattam együtt! Ennek is köszönhető, hogy együtt végigcsináltuk a szezont! Nagyon büszke vagyok minden játékosomra! Jó pihenést és kellemes nyári szünetet kívánok Mindenkinek! Köszönjük szépen a Sport Park munkatársainak és az Egyesület Vezetésének, hogy lehetővé tették azt, hogy a center pályán tudtunk játszani! Köszönöm szépen a szülők támogatását, hiszen Rájuk is nagy szükségünk volt! Gratulálok a csapatnak!

Jók: az egész csapat

U13
FC Tiszaújváros - Gyöngyösi AK 2-3 (1-3)
Gól: Csanálosi B., Lukács I.

Császár Zoltán: Ami az ősszel sikerült, az most nem jött össze. A csoport két legjobb csapata csapott össze. Most az ellenfél jött ki jobban a mérkőzésből. A kitűzött célt sikerült elérnünk, amihez gratulálok a csapatnak!
Mindenkinek jó pihenést és kellemes nyári szünetet kívánok! Gratulálok a csapatnak az egész szezonban nyújtott teljesítményéhez! Köszönjük szépen a Sport Park munkatársainak és az Egyesület Vezetésének, hogy lehetővé tették azt, hogy a center pályán tudtunk játszani!

U12
FC Tiszaújváros - Gyöngyösi AK 2-5 (2-2)
Gól: Jakab R., Csuka B.

Pap Zsolt: Fantasztikusan küzdöttek a srácok. 70 percen keresztül 2-2 volt az eredmény a bajnok ellen, utána sajnos elfáradt "maroknyi" csapatom, de így is hősiesen védtük állásainkat, mint Dobó István hős katonái Eger várát. Most az aktív pihenésen van a hangsúly, hogy utána újult erővel lehessen kezdeni a felkészülést. Köszönjük egyesületünk vezetőinek, hogy megteremtették a remek feltételeket a sportolási. A végére, de nem utolsó sorban: A LEGENDÁK KÖZTÜNK ÉLNEK. KÖSZÖNJÜK TOTYA BÁCSI!