Az NB III. Észak-Keleti csoport 16. fordulójában a Tiszafüred ellen játszott a csapatunk.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Tiszafüredi VSE 1-1 (1-0)

Gól: Vitelki B.

Herceg P., Papp F, Ivánka P., Lehóczki B., Farkas M., Tóth B., Valkay R., Vitelki B., Tóth S., Nagy D., Oláh B.
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Cserék: Csúri B., György K., Kollár M., Vajda C., Géringer L.,

Eltiltott: Varjas L. / Sérült és beteg: Elek M., Lőrincz P., Bussy D., Garda D., / Távol: Erős T.

Köszönjük szurkolóinknak, akik ma is buzdították csapatunkat.

Az időjárás és a pálya is a késő őszi időpontnak megfelelően nedves és mély volt, sajnos a múlt heti "terhelést" még nem heverte ki a pálya, a Sport-Park munkatársai erőfeszítéseinek ellenére sem.

A mérkőzés előtt a csapatok, a mérkőzést követően Kurnai Zoltán köszöntötte utolsó mérkőzése alkalmából Valu Tibor sportársat - jó egészséget és minden jót kívánunk neki a jövőre nézve.

Az előző bajnoki fordulóban mi a Sényővel játszottunk döntetlent, míg mostani ellenfelünk Egertől kikapott.

Az első félidőben a csapatok akaratban odatették magukat, a pálya nagyobb részt passzolásra sem volt alkalmas, sokkal jobban alkalmazkodtunk a körülményekhez és a gólon kívül legalább öt 100%-os helyzetet alakítottunk ki, a kapust naggyá tettük.

A második játékrészben jobban akart a Füred, ki is egyenlítettek, mi pedig nem tudtunk megújulni. Egy-két játékos magasabb szintre vágyik, de sajnos ilyenkor látszik, hogy ahhoz több kellene.

Összességében egy többször megnyerhető meccsen veszítettünk két pontot, két hét alatt négyet.

A következő hétvégén november 26-án vasárnap 13 órakor a 17. fordulóban a DVTK II. ellen zárjuk az évet.
Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Vitelki Zoltán: Ez sárdagasztás volt, nem foci! Ennek ellenére az első félidőben 3-4 100%-os ziccerünk volt, amit nem tudtunk értékesíteni. A második félidőben ez az egyenlítő gólnál megbosszulta magát. Nem kaptunk ki, senki sem sérült meg, de az ilyen meccseket hamarabb le kell rendezni!
Jók: Lehóczki, Papp, Farkas, Tóth S., Ivánka

Dorcsák Zoltán: Ezen a pályán futballozni nem lehetett. Az első félidőben a kapusunk tartott minket meccsben, mert a hazaiaknak volt 3-4 100 %-os ziccerük, amit kivédett. A második félidőt jól kezdtük, ki is tudtunk egyenlíteni, utána nyerhettek volna a hazaiak is, meg mi is.

Jók: Tajti, Ludvig, Mácsai, Barzsó