Hétközi és hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt héten utánpótlás csapataink több mérkőzést is játszottak. Ellenfelek a Sajóbábony, a Karcag, a Sényő és a Sajóvölgye együttesei voltak.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

Sajóbábony VSE - FC Tiszaújváros 2:3 (0:3)
Góllövők: Soltész B. 2, Erős T.

Puskás Tibor: Az erőviszonyok alapján sima győzelmet vártunk, de amikor szembesültünk a körülményekkel már nem voltunk annyira magabiztosak. A találkozót Boldván rendezték egy gidres-gödrös pályán, amihez az első félidőben elég jól alkalmazkodtunk, rúgtunk három gólt két kapufát és ezzel úgy gondoltuk, hogy ezt a mérkőzést lerendeztük. A második félidő is ebben a mederben csordogált sok helyzetet kialakítottunk, amiket rendre elkönnyelműsködtünk és a végén erre majdnem ráfizettünk! Ez a mérkőzés jó volt arra, hogy rávilágítson bizonyos hibákra amiket nem engedhetünk meg magunknak egy erősebb csapat ellen! Gratulálok a hazai csapatnak, példát mutatták küzdeni akarásból!
Jók: Erős T, Káposzta B, Soltész B, Ónodi B.

Tiszaújváros - Sajóvölgye 2:3 (1:1)

Gól: Erős T., Káposzta B.

Puskás Tibor: A mai napon a szerencse elpártolt tőlünk, pedig jól kezdtük a mérkőzést, viszonylag hamar megszereztük a vezetést és ha az első félidőben a helyzeteinket értékesítjük akkor valószínűleg meg is nyerjük a találkozót! 1:0 - ás vezetésünknél a játékvezető 35m - ről felülbírálta a vonalban helyezkedő partjelzőt és így egy szabályos góltól megfosztott minket! Az ellenfelünk talált két szerencsés gólt, nekünk viszont ma nem jött össze semmi! Pénteken javítunk, gratulálok a Sajóvölgye csapatának!
Jók: Erős T., Kovács K., Káposzta B.

U17

Sajóbábony - FC Tiszaújváros 3:1 (1:0)
Gól: Szmicsek L.

Hágen Zsolt: Megtörtént az, amit korábban el sem tudtam képzelni... Komoly hullámvölgyben vagyunk, a bajnokság ezen szakaszában érettebb futballt kellene játszanunk, ehhez képest ellentétes "fejlődési" irányt mutatunk be. Ha nem az egyénieskedésben látnák többen a futball nagyszerűségét, akkor sokkal előrébb tartanánk, de ez a Z generáció, nagyon nehéz egyeseknek az egyéni érdekeket a csapatérdek alá rendelni. Most vagyunk azon a ponton, amikor feltétlenül szükséges egy újraindítás, kitisztítani a fejeket, megtalálni azt az utat, ami a minőségi játék felé viszi a csapatot.
Jók: Szmicsek L., György K.

FC Tiszaújváros - Sajóvölgye 0:5 (0:2)

Hágen Zsolt: Ismét egy élcsapattal játszottunk, ám ezúttal nem tudtuk megismételni a múltheti hozzáállásunkat, ami kihatott a játékunkra is. Bár az első félidőben nagy különbség nem volt a két csapat között, ám két alkalommal gólt ajándékoztunk ellenfelünknek, s ez megpecsételte a sorsunkat. A második félidőben mindenkinek adtam lehetőséget, sajnos az öt csere ellenére sem tudtunk feljavulni, így megérdemelten győzött a vendégcsapat. Örömteli, hogy a nálunk játszó U15-ös korosztályú játékosok, Jávorszki Regő, Victor Mátyás és Nótár Zoltán jól szálltak be a mérkőzésbe, hasznos tapasztalatokat szereztek.
Jók: György K., Szmicsek

U15

Sényő Carnifex FC - FC Tiszaújváros 2:2 (0:1)
Gól: Urbán P., Emődi M.

Császár Zoltán: Az első félidőben abszolúlt uraltuk a mérkőzést. Egy nagy ziccerünk ki is maradt, azonban ötletesen és magabiztosan játszottunk illetve a vezetést is megszereztük. A második félidőben ellenfelünk mindent egy lapra feltéve támadott. Helyzetek és gólok itt is ott is. Nekünk is és nekik is volt meccslabdájuk, de egyik csapat sem tudta értékesíteni. Így véleményem szerint igazságos döntetlen született.
Jók: Bodnár, Mező Dániel, Urbán

FC Tiszaújváros - Karcagi SE 2:0 (0:0)
Gól: Orosz D., Jávorszki R.

Császár Zoltán: Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Talán az volt a legnagyobb hiba, hogy lebecsültük az ellenfelünket. Támadásban a mai napon nem sikerült szinte semmi. Nagyobbnál nagyobb helyzeteket sem tudtuk gólra váltani. Azonban kettő pontrúgás után sikerült ellenfelünk kapuját bevenni. Ami hatalmas pozitívuma volt a mérkőzésnek, hogy végig hajtott a csapat illetve a védelmünk nagyon jól teljesített.
Gratulálok a capatnak!
Jók: Jávorszki Regő, Molnár Dávid, Victor Mátyás Srbestyén, Kis Dominik, Nótár Emil Zoltán, Orosz Dániel

U14

Sényő Carnifex FC - FC Tiszaújváros 8:1 (4:1)
Gól: Pásztor Z.

Czerva Zoltán: A hétvégi mérkőzésre létszámban meg voltunk, kivétel egyrészt csapatkapitányunk a védelem oszlopa Elek Matyi, és ügyeletes gólvágónk Kovács Milán volt, akik sajnos ma nagyon hiányoztak.
A hazaiak között több fizikailag erős, alkaltilag erősebb játékos is szerepelt, és ez sajnos a párharcoknál, az ütközéseknél megmutatkozott. Támadóik erősek és gyorsak voltak, a mélységi indításoknál többször megfutottak bennünket, és ez sajnos a kapott gólok számában megmutatkozott.
Ellenfelünk sajnos fölényes győzelmet aratott.
Jók: Novák M.

FC Tiszaújváros - Karcagi SE 2:4 (1:4)

Gól: Suhajda P., Novák M.