Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégén U17-es és U19-es utánpótlás csapatunk a Gyöngyösi AK együttesei ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

Gyöngyösi AK - FC Tiszaújváros 3:0 (3:0)

Puskás Tibor: Nem a legjobb előjelekkel indult a mérkőzés, hiszen a sérült, beteg játékosaim mellé pénteken újabb három emberem jelezte, hogy lebetegedett. Így 11 főre fogyatkozott a keretem és csak abban bíztam, hogy ez így is marad a mérkőzés kezdetéig!
A mérkőzést szinte még el se kezdtük, de egy buta hibából a 3.percben máris kiállították a kapusunkat és 11-hez jutottak a hazaiak, amiből megszerezték a vezetést! Alig telt el 5 perc, újabb büntető és már 2:0! Ezzel nem ért véget a pech sorozatunk, mert a 30. percben az egyik játékosomat fejbe rúgták a labdával, ő nem tudta folytatni a meccset (agyrázkódást szenvedett)! Szabadrúgásból kaptunk még egy gólt és ezzel kialakult a végeredmény!
A második félidőben aztán ismét a Jobbik arcát mutatta a csapat, küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk és ha a ziccereinket kihasználjuk szorosabb is lehetett volna az eredmény! Sok sikert kívánok a szimpatikus hazai csapatnak!
Jók: Szalina Á., Puskás G., Kovács K., György K.

U17

Gyöngyösi AK - FC Tiszaújváros 3:2 (3:2)
Gól: Illés D., Victor Á.

Hágen Zsolt: A mutatott játékért dicséret illeti a játékosaimat, sajnos a végeredmény nem kedvező a számunkra, a futball nem mindig igazságos sportág. Felváltva vezetett mindkét csapat, főleg az első félidőben volt színvonalas a játék, mindkét oldalon szép gólokat szereztek a játékosok, megjósolhatatlannak tűnt, ki fog a végén több pontot szerezni. A második játékrészben a mi akaratunk érvényesült, több kihagyhatatlan gólszerzési lehetőséget is kialakítottunk, de a megfelelő pillanatban nem jó döntéseket hoztak a helyzetbe kerülő játékosaim, így a meccs összképe alapján megérdemeltnek tűnő pont elmaradt.

Az őszi teljesítményünkkel nem vagyok elégedett, nagyon változékony volt a játékunk, néhány játékos hozzáállásával is adódott probléma, a téli pihenő után azonban lesz lehetőség a javításra. Minden játékosomnak, szurkolóinknak, az egyesületünk tagjainak jó egészséget és tartalmas feltöltődést kívánok a téli pihenőre.