Termálfürdő FC Tiszaújváros

Az FC Tiszaújváros a DVTK Labdarúgó Akadémia partnere 2021. novembertől 2024. júniusig, a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Mind a négy utánpótlás csapatunk győzelemmel zárta a bajnokságot

Az elmúlt hétvégén utánpótlás csapataink a Gyöngyös és a Cigánd együttesei ellen léptek pályára, mind a négy csapatunk begyűjtötte a három pontot a bajnokság utolsó mérkőzésén.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

FC Tiszaújváros - Gyöngyösi AK 3:2 (2:1)

Gól: Gulyás K.2, Hankó T.

Jegyzőkönyv megtekintése>>

Puskás Tibor: A mérkőzés a megszokott koreográfia szerint kezdődött, azonnal letámadtuk az ellenfelünket és próbáltunk minél hamarabb gólt szerezni. A mezőnyben teljesen kiegyenlített játék folyt, viszont egy beívelés után a vendégek megszerezték a vezetést. A bekapott gól szerencsére nem fogta meg a csapatunkat, inkább felébresztette, mert innentől kezdve sokkal nagyobb energiát fektettünk bele a mérkőzésbe és a félidőben megfordítottuk az eredményt.
A második félidőt ott folytattuk, ahol az elsőt abbahagytuk, lendületesen játszva, hamar növelhettük volna az előnyünket, de a megítélt büntetőt kihagytuk és rá pár percre kaptunk egy kapitális potyagólt. Ez egy rövid időre sokkolta a csapatunkat, de hogy mentálisan milyen erősek vagyunk mi sem bizonyítja jobban, minthogy újból megtudtuk szerezni a vezetést és ezzel megnyertük a találkozót.
Le a kalappal minden játékosom előtt, mert egy olyan tavaszt produkáltunk a sok sérülés ellenére, amire büszke lehet mindenki! A tavaszi szezon alapján dobogós helyen zártunk volna! Köszönöm mindenkinek az egész éves munkáját!
Jók: az egész csapat

A 2020/2021-es MLSZ Regionális U19 Északi csoportjában csapatunk a 7. helyen végzett, 28 mérkőzésből 15 győzelem, 4 döntetlen és 9 vereség a mérleg.
A házi gólkirály Gulyás Krisztián 16, a második Hankó Tibor 12, a harmadik Soltész Bence 11 találattal.

U17

FC Tiszaújváros - Gyöngyösi AK 3:0 (2:0)

Gól: Illés D.2, Illés R.

Hágen Zsolt: A bajnokság zárófordulójában remek játékkal és szép gólokkal búcsúztattuk a 2020/2021-es évadot. Ma olyan játékelemeket sikerült a pályára tenni a srácoknak, amelyekkel nem volt kérdés a győztes kiléte, gyakrabban szerettem volna így látni a csapatot. Bár a pontok számában elmaradtunk a várakozásoktól, az egyéni fejlődés terén vannak olyan játékosok, akik tartósan jó teljesítményt felmutatva a későbbiekben is sok örömet okozhatnak a magasabb korosztályban, akár a felnőtt labdarúgásban is.
Köszönöm a játékosoknak, a kollégáimnak, az egyesületünknek, valamint a Sportcentrum dolgozóinak az egész éves támogatást, mindenkinek tartalmas feltöltődést kívánok a nyári pihenőre!
Jók: Tarnóczi B. a mezőny legjobbja és az egész csapat

A házi gólkirály Illés Dávid 16, a második Grigoncza Rafael 7, a harmadik Czimer László, Fedor Szabolcs és Tarnóczi Balázs 5-5-5 találattal.

U15

Cigánd SE - FC Tiszaújváros 0:3 (0:0)

Gól: Victor M., Nótár E.Z., Molnár D.

Császár Zoltán: A mai mérkőzésen tettük fel az i- re a pontot. Elértük a szezon elején kitűzött célunkat! Ötödik lett a CSAPAT! Kihozták a fiúk magukból a maximumot! Egész szezonban kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottak a srácok, ennek is köszönhető, hogy az élmezőnyben végeztünk. A mai mèrkőzés nagyon kemény volt, sőtt néha alattomosan durván játszott az ellenfél. Azonban okos és türelmes játékkal magabiztosan nyertük meg a mérkőzést. Jobbulást kívánunk Dudi!
Köszönöm szépen a szülőknek az egész szezonban nyújtott támogatást! Mindenkinek kellemes nyarat, jó pihenést és jó egészséget kívánok!
Gratulálok a csapatnak!

A 2020/2021-es MLSZ Regionális U15-ös bajnokság Észak-Keleti csoportjában csapatunk az 5. helyen végzett, 28 mérkőzésből 14 győzelem, 5 döntetlen és 9 vereség a mérleg.
A házi gólkirály Kis Dominik és Nótár Emil Zoltán 9-9, a második Orosz Dániel és Victor Mátyás Sebestyén 7-7, a harmadik Molnár Dávid és Varga Péter 6-6 találattal.

U14

Cigánd SE - FC Tiszaújváros 3:5 (1:4)

Gól: Tóth R.2, Kovács M., Novák M., Suhajda P.

Czerva Zoltán: A mérkőzésen végig mezőnyfölényben játszottunk és az első fél órában sikerült eldöntenünk a mérkőzést. A második félidő elején bosszantó volt, hogy bár sikerült négy-öt kapussal szembeni ziccert kidolgoznunk, de ezeket a lehetőségeket megfelelő koncentráció hiányában sajnos rendre kihagytuk. Úgy érzem nagyobb arányban is győzhettünk volna, de az előbb említett okok miatt ez nem sikerült.
Az egész évet tekintve Ősszel sajnos a kulcsemberek hiánya (sérülések) miatt gyengén teljesítettünk. Tavaszra sikerült rendeznünk a sorokat, a sérültek is meggyógyultak, sőt egy-két minőségi játékossal még kiegészültünk, a csapat összeállt. A tavaszi szezonban több mint kétszer annyi pontot szereztünk, mint az ősz folyamán. A tavaszi szezonban teljesítményünkkel így elégedett voltam, ezúton köszönöm meg a fiúk egész éves munkáját!

A 2020/2021-es MLSZ Regionális U14-es bajnokság Észak-Keleti csoportjában csapatunk a 10. helyen végzett, 28 mérkőzésből 12 győzelem, 2 döntetlen és 14 vereség a mérleg.
A házi gólkirály Kovács Milán és Novák Milán 22-22, a második Tóth Roland 20, a harmadik Suhajda Péter 6 találattal.